Tel. podpora: (Po-Pá 8-16) 773 287 300
RapidSSL

Obchoduje vaše firma často s různými státy v rámci Evropské unie? Zvažujete pro tento případ ochranu své ochranné známky, ať už loga, nebo třeba sloganu? Pak neotálejte, a kontaktujte nás. Naši odborníci se o vše postarají. Pomohou vám s registrací vaší ochranné známky od začátku až do konce. A vy můžete vše sledovat z pohodlí domova. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit nezávaznou registraci.

Chci získat ochrannou známku pro EU za 39.000,- (bez DPH)

  • Z pohodlí domova
    Nemusíte lítat po úřadech a hledat skvělého advokáta. Vše potřebné vyřídí náš tým prověřených specialistů. Vám stačí, když vyplníte on-line žádost, a celý průběh můžete sledovat z tepla domova či kanceláře.
  • Žádné poplatky navíc
    U nás se nemusíte bát, že ve finále zaplatíte za celou registraci více, než jste očekávali. Ceny máme pevně stanovené. Kolik vás registrace vyjde, se dočtete v našem ceníku.
  • Špičkoví odborníci
    Celý průběh registrace mají na starosti ověření odborníci a advokáti, kteří ochranným známkám velice dobře rozumí. V případě jakýchkoliv nejasností vám kdykoliv rádi poradí.

Komu už jsme s registrací pomohli

Reference - řekli o nás

“Na Patentoidu oceňuji zejména perfektní komunikaci a zájem o zákazníka. Potěšilo mě ale také velmi rychlé zpracování zakázky a průběžná informovanost o stavu vyřízení. To byl také důvod opakovaného využití jejich služeb a zcela jistě to nebylo naposledy. ”

Maritn K., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Výborné webové rozhraní. Rychlá odezva. Příjemná komunikace.”

Petr S., leden 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Díky patentoidu chráníme svůj software od samého začátku. Jednoduše a rychle. Mohu jen doporučit.”

Štefan D., říjen 2015

“Měli jsme obavu, aby nám slogan nikdo nevzal. S Patentoidem se nám to podařilo registrovat rychle a snadno.”

Martin Š., říjen 2015

“Mám rád služby, které umí relativně složité věci zjednodušit tak, že vám stačí vyplnit jen jednoduchý formulář. A to je přesně případ Patentoidu. Můžete strávit hodiny studiem ochranných známek a pokusit se ji podat sami, nebo nad tím besedovat s právníky”

Filip M., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Jsem ráda, že existuje firma, která dokáže proces registrace usnadnit! Z mého pohledu je to určitě skvělá investice. Zároveň šetří spoustu času a zařizování!”

Iveta B., leden 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Protože svou značku buduju několik let, chtěl sem ji mít ochráněnou. Využil jsem tedy patentoid.cz. Mohu jen doporučit.”

Radek K., říjen 2015

“Vše perfektně zařídili.”

Josef K., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Chtěl jsem si registrovat ochranou známku pro svou firmu. Ale zhrozil jsem se z administrativy, která registraci provází. Obrátil jsem se na Patentoid a všechno mi zařídili. Obdivuji lidi, kteří dokáží to administrativní bahno zvládat na profesionální úrovni.”

Lubomír B., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Stačilo jen vyplnit objednávkový formulář a o vše už se postarali - jednoduše, online a bez starostí. V případě jakýchkoliv našich dotazů přišla rychlá a vyčerpávající odpověď.”

Jaroslav P., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

Více referencí

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Co pro registraci musím udělat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Stačí zadat potřebné údaje do jednoduchého formuláře ochranné známky (vložit znění známky a její obrázek), zaslat nám úředně ověřenou plnou moc a objednávku zaplatit. O všechno ostatní se již postará náš tým odborníků a o stavu registrace vás budeme průběžně informovat.

Musím mít značku registrovanou i pro ČR?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Pokud máte zájem o registraci ochranné značky pro Evropskou unii, není nutné ji mít nejprve registrovanou pro Českou republiku.

Jak dlouho to bude trvat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Řízení o zápisu ochranné známky trvá průměrně 5-15 měsíců od podání přihlášky do jejího zápisu do rejstříku Úřadu průmyslového vlastnictví, a to za předpokladu, že se neobjeví žádné větší komplikace (např. konfliktní známka apod.).

Jak dlouho bude ochranná známka platná?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Vaše ochranná známka bude po registraci platná po dobu 10 let. Poté si u nás její platnost můžete jednoduše prodloužit.

Kde všude bude OZ platná?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Jakmile dojde k zápisu ochranné známky, bude platná ve všech členských státech Evropské unie.

Kolik bude registrace stát?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Kompletní registrace ochranné známky pro Evropskou unii do 3 tříd (včetně správních poplatků) vás bude stát pouze 39000,- bez DPH. Sazbu jednotlivých úkonů najdete v ceníku.

Co jsou to třídy OZ?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Služby a zboží jsou rozděleny do 45 kategorií, které se také označují jako třídy. V každé z nich je pak skupina výrobků/služeb, které jsou si vzájemně podobné nebo jsou nějakým způsobem příbuzné (např. chemikálie, stroje, oblečení, reklama nebo finance). Majitelé OZ většinou využívají registraci svých výrobků do 2-3 tříd.

Další dotazy z oblasti ochranných známek

Jsme tu pro vás

Máte nějaké další dotazy?
Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Tým našich odborníků se vám nejpozději do druhého pracovního dne ozve a rád vám se vším poradí.

+420 773 287 300 info@patentoid.cz

Chci registrovat svou ochrannou známku pro EU

Copyright © 2019 Patentoid s.r.o. Designed by Beneš & Michl