Tel. podpora: (Po-Pá 8-16) 773 287 300
Úvodní stránka Služby Registrace ochranné známky pro EU

Komu už jsme s registrací pomohli

Reference - řekli o nás

“Stačilo jen vyplnit objednávkový formulář a o vše už se postarali - jednoduše, online a bez starostí. V případě jakýchkoliv našich dotazů přišla rychlá a vyčerpávající odpověď.”

Jaroslav Pavka, Vinaři z Čejkovic

“Na Patentoidu oceňuji zejména perfektní komunikaci a zájem o zákazníka. Potěšilo mě ale také velmi rychlé zpracování zakázky a průběžná informovanost o stavu vyřízení. To byl také důvod opakovaného využití jejich služeb a zcela jistě to nebylo naposledy. ”

Maritn Konštejn, eJuice

“Vše perfektně zařídili.”

Josef Krb, MOTOROCKSHOP

“Chtěl jsem si registrovat ochranou známku pro svou firmu AutoPEN. Ale zhrozil jsem se z administrativy, která registraci provází. Obrátil jsem se na Patentoid a všechno mi zařídili. Obdivuji lidi, kteří dokáží to administrativní bahno zvládat na profesion”

Lubomír Buček, AutoPEN

“Výborné webové rozhraní. Rychlá odezva. Příjemná komunikace.”

Petr Smékal

“Mám rád služby, které umí relativně složité věci zjednodušit tak, že vám stačí vyplnit jen jednoduchý formulář. A to je přesně případ Patentoidu. Můžete strávit hodiny studiem ochranných známek a pokusit se ji podat sami, nebo nad tím besedovat s právníky”

Filip Mikschik, StartupJobs

“Díky patentoidu chráníme svůj software od samého začátku. Jednoduše a rychle. Mohu jen doporučit.”

Štefan Dorko, TaskPark.com

“Jsem ráda, že existuje firma, která dokáže proces registrace usnadnit! Z mého pohledu je to určitě skvělá investice. Zároveň šetří spoustu času a zařizování!”

Iveta Benešová, Ivey

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Co pro registraci musím udělat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Stačí zadat potřebné údaje do jednoduchého formuláře ochranné známky (vložit znění známky a její obrázek), zaslat nám úředně ověřenou plnou moc a objednávku zaplatit. O všechno ostatní se již postará náš tým odborníků a o stavu registrace vás budeme průběžně informovat.

Musím mít značku registrovanou i pro ČR?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Pokud máte zájem o registraci ochranné značky pro Evropskou unii, není nutné ji mít nejprve registrovanou pro Českou republiku.

Jak dlouho to bude trvat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Řízení o zápisu ochranné známky trvá průměrně 5-15 měsíců od podání přihlášky do jejího zápisu do rejstříku Úřadu průmyslového vlastnictví, a to za předpokladu, že se neobjeví žádné větší komplikace (např. konfliktní známka apod.).

Jak dlouho bude ochranná známka platná?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Vaše ochranná známka bude po registraci platná po dobu 10 let. Poté si u nás její platnost můžete jednoduše prodloužit.

Kde všude bude OZ platná?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Jakmile dojde k zápisu ochranné známky, bude platná ve všech členských státech Evropské unie.

Kolik bude registrace stát?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Kompletní registrace ochranné známky pro Evropskou unii do 3 tříd (včetně správních poplatků) vás bude stát pouze 39000,- bez DPH. Sazbu jednotlivých úkonů najdete v ceníku.

Co jsou to třídy OZ?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Služby a zboží jsou rozděleny do 45 kategorií, které se také označují jako třídy. V každé z nich je pak skupina výrobků/služeb, které jsou si vzájemně podobné nebo jsou nějakým způsobem příbuzné (např. chemikálie, stroje, oblečení, reklama nebo finance). Majitelé OZ většinou využívají registraci svých výrobků do 2-3 tříd.

Další dotazy z oblasti ochranných známek

Jsme tu pro vás

Máte nějaké další dotazy?
Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Tým našich odborníků se vám nejpozději do druhého pracovního dne ozve a rád vám se vším poradí.

+420 773 287 300 info@patentoid.cz

Chci registrovat svou ochrannou známku pro EU

Copyright © 2018 Patentoid s.r.o. Designed by Beneš & Michl