Tel. podpora: (Po-Pá 8-16) 773 287 300

“Naší touhou je udělat ochranu značek a nápadů dostupnou pro všechny. Každými kroky se snažíme vše maximálně zjednodušovat. Věříme, že se nám trh ochranných známek podaří natolik zjednodušit, že nás časem nebude vůbec potřeba!”

 

 

Náš příběh

2012

Vzniká potřeba registrovat si svou ochrannou známku

Jakub Michl s Janem Benešem zakládá v Plzni reklamní agenturu a rozhodl se pro ní registrovat ochrannou známku. Proces je poměrně složitý a financí na začátku nebylo mnoho. Proto se rozhodl to provést vlastními silami.

2015

Hledání partnerů

Klienti chtějí ochranné známky. Hledají se tak partneři z řad patentových zástupců a advokátů, kteří by dokázali nabídnout perfektní služby za dobré ceny. Do týmu se také přidává i Jaroslav Mrvka, který se ujímá vedení celého projektu.

2016

Vznik projektu Patentoid.cz

Po dlouhé cestě hledání vhodných partnerů vzniká první specializovaný portál na ochranné známky. Jednoduchá služba, kde po vyplnění formuláře vše převezme specialista na danou problematiku a objednávku s klientem dokončí.

2017

Slavíme stovky registrovaných ochranných známek

Máme radost, služba patentoid.cz má úspěch a slaví prvních stovky registrovaných známek. Čísla rostou a naplňujeme tak naše poslání maximálně zjednodušit ochranu značky, názvů, log atd.


V této chvíli o vás pečuje tým 6 lidí.

Reference - řekli o nás

“Mám rád služby, které umí relativně složité věci zjednodušit tak, že vám stačí vyplnit jen jednoduchý formulář. A to je přesně případ Patentoidu. Můžete strávit hodiny studiem ochranných známek a pokusit se ji podat sami, nebo nad tím besedovat s právníky”

Filip Mikschik, StartupJobs

“Díky patentoidu chráníme svůj software od samého začátku. Jednoduše a rychle. Mohu jen doporučit.”

Štefan Dorko, TaskPark.com

“Chtěl jsem si registrovat ochranou známku pro svou firmu AutoPEN. Ale zhrozil jsem se z administrativy, která registraci provází. Obrátil jsem se na Patentoid a všechno mi zařídili. Obdivuji lidi, kteří dokáží to administrativní bahno zvládat na profesion”

Lubomír Buček, AutoPEN

“Stačilo jen vyplnit objednávkový formulář a o vše už se postarali - jednoduše, online a bez starostí. V případě jakýchkoliv našich dotazů přišla rychlá a vyčerpávající odpověď.”

Jaroslav Pavka, Vinaři z Čejkovic

“Vše perfektně zařídili.”

Josef Krb, MOTOROCKSHOP

“Jsem ráda, že existuje firma, která dokáže proces registrace usnadnit! Z mého pohledu je to určitě skvělá investice. Zároveň šetří spoustu času a zařizování!”

Iveta Benešová, Ivey

“Výborné webové rozhraní. Rychlá odezva. Příjemná komunikace.”

Petr Smékal

“Na Patentoidu oceňuji zejména perfektní komunikaci a zájem o zákazníka. Potěšilo mě ale také velmi rychlé zpracování zakázky a průběžná informovanost o stavu vyřízení. To byl také důvod opakovaného využití jejich služeb a zcela jistě to nebylo naposledy. ”

Maritn Konštejn, eJuice

Čísla, která by vás mohla zajímat

  • Pomohli jsme zaregistrovat již 1 368 známek
  • Spolupracujeme se 13 odborníky
  • Ze všech podaných přihlášek se podaří registrovat 98.7% známek

Více o ochranných známkách

Copyright © 2018 Patentoid s.r.o. Designed by Beneš & Michl