Registrovat
Tel. podpora: (Po-Pá 8-15) +420 773 287 300

Jsme první specializovaný portál na registraci ochranných známek v ČR.

“Naší touhou je udělat ochranu značek a nápadů dostupnou pro všechny. Každými kroky se snažíme vše maximálně zjednodušovat. Věříme, že se nám trh ochranných známek podaří natolik zjednodušit, že nás časem nebude vůbec potřeba!”

 

 

 

Náš příběh

2012

Vzniká potřeba registrovat si svou ochrannou známku

Jakub Michl s Janem Benešem zakládá v Plzni reklamní agenturu a rozhodl se pro ní registrovat ochrannou známku. Proces je poměrně složitý a financí na začátku nebylo mnoho. Proto se rozhodl to provést vlastními silami.

2015

Hledání partnerů

Klienti chtějí ochranné známky. Hledají se tak partneři z řad patentových zástupců a advokátů, kteří by dokázali nabídnout perfektní služby za dobré ceny. Do týmu se také přidává i Jaroslav Mrvka, který se ujímá vedení celého projektu.

2016

Vznik projektu Patentoid.cz

Po dlouhé cestě hledání vhodných partnerů vzniká první specializovaný portál na ochranné známky. Jednoduchá služba, kde po vyplnění formuláře vše převezme specialista na danou problematiku a objednávku s klientem dokončí.

2017

Slavíme stovky registrovaných ochranných známek

Máme radost, služba patentoid.cz má úspěch a slaví prvních stovky registrovaných známek. Čísla rostou a naplňujeme tak naše poslání maximálně zjednodušit ochranu značky, názvů, log atd.


V této chvíli o vás pečuje tým 6 lidí.

 

Čísla, která by vás mohla zajímat

  • Pomohli jsme zaregistrovat již 1 368 známek
  • Spolupracujeme se 13 odborníky
  • Ze všech podaných přihlášek se podaří registrovat 98.7% známek

Více o ochranných známkách

Patentoid Copyright © 2021 Patentoid s.r.o.
Designed by Beneš & Michl