Tel. podpora: (Po-Pá 8-15) +420 773 287 300

Marketingový manažer - part time

Hledáme do týmu posilu na pomoc s marketingem pro Patentoid - rychle rostoucí projekt z oblasti Ochranných známek.

Náplň práce

  • vedení dílčích marketingových projektů - od jednoduchých po složité - např. expanze na konkrétní trhy, nebo realizace PR na konkrétní službu, či příprava a realizace webináře
  • spolupráci s externími specialisty
  • vše pod dohledem marketingového ředitele

Požadované dovednosti

  • základní znalosti z marketingu - ppc, seo, sociální sítě, e-mailing, youtube, ...
  • znalost STDC modelu
  • zkušenost s marketingem - ideálně prokazatelné praxí
  • komunikační schopnosti
  • organizační schopnosti
  • angličtina na úrovni konverzace - jak psaným, tak mluveným projevem

Požadované vlastnosti

  • samostatnost, spolehlivost, organizační talent a dobrý time management.
  • tah na branku, důslednost

Co nabízíme

  • možnost pracovního růstu
  • možnost realizace vlastních nápadů
  • zaškolení a vedení zkušeným mkt. manažerem
  • práci z domova (i z kanceláře v Plzni)
  • bonusy z dosažených cílů

Forma úvazku:

  • Poloviční úvazek, možné i při rodičovské

Něco o sobě a ideálně krátké CV posílejte na jakub.michl@patentoid.cz.