Tel. podpora: (Po-Pá 8-16) 773 287 300
RapidSSL

Ochraňte si svůj slogan dříve, než se s ním vydáte na trh

Jen si to představte. Váš copywriter měl mimořádně tvořivou chvilku a dal dohromady úžasný slogan, který se měl stát ozdobou vaší nové reklamní kampaně. Jenže se stalo to, co nikdo nepředpokládal. Ta chytlavá věta se objevila u vaší konkurence. Že takovou situaci nechcete zažít? Pak je přesně pro vás naše služba nabízející registraci sloganu jako ochranné známky. A protože víme, ak může být zařizování registrace náročné, náš tým špičkových odborníků vyřídí vše potřebné za vás.

Chci ochránit svůj slogan za 9900 Kč (bez DPH)

Proč si registrovat ochrannou známku zrovna s námi?

  • Z pohodlí kanceláře
    Běhat z jednoho úřadu na druhý a trnout hrůzou, zda jste náhodou na něco nezapomněli? Tyhle starosti zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Vše potřebné za vás totiž vyřídí naši odborníci. Vy jen vyplníte potřebné údaje a celý průběh můžete sledovat z tepla domova či kanceláře.
  • Za pevně danou cenu
    Žádné nečekané poplatky a navyšování ceny. U nás jednáme férově, a tudíž i konečnou cenu registrace znáte předem. Zajímá-li vás, kolik bude kompletní registrace stát, nahlédněte do našeho ceníku.
  • Zkušení odborníci
    Pokud něčemu nebudete rozumět, nemusíte mít vůbec obavy. Celý průběh registrace ochranné známky mají na starosti ověření odborníci a advokáti, kteří mají léta praxe a v případě jakýchkoliv dotazů s vámi vše v klidu proberou.

Komu už jsme s registrací pomohli

Reference - řekli o nás

“Protože svou značku buduju několik let, chtěl sem ji mít ochráněnou. Využil jsem tedy patentoid.cz. Mohu jen doporučit.”

Radek K., říjen 2015

“Stačilo jen vyplnit objednávkový formulář a o vše už se postarali - jednoduše, online a bez starostí. V případě jakýchkoliv našich dotazů přišla rychlá a vyčerpávající odpověď.”

Jaroslav P., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Vše perfektně zařídili.”

Josef K., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Mám rád služby, které umí relativně složité věci zjednodušit tak, že vám stačí vyplnit jen jednoduchý formulář. A to je přesně případ Patentoidu. Můžete strávit hodiny studiem ochranných známek a pokusit se ji podat sami, nebo nad tím besedovat s právníky”

Filip M., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Měli jsme obavu, aby nám slogan nikdo nevzal. S Patentoidem se nám to podařilo registrovat rychle a snadno.”

Martin Š., říjen 2015

“Díky patentoidu chráníme svůj software od samého začátku. Jednoduše a rychle. Mohu jen doporučit.”

Štefan D., říjen 2015

“Na Patentoidu oceňuji zejména perfektní komunikaci a zájem o zákazníka. Potěšilo mě ale také velmi rychlé zpracování zakázky a průběžná informovanost o stavu vyřízení. To byl také důvod opakovaného využití jejich služeb a zcela jistě to nebylo naposledy. ”

Maritn K., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Výborné webové rozhraní. Rychlá odezva. Příjemná komunikace.”

Petr S., leden 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Chtěl jsem si registrovat ochranou známku pro svou firmu. Ale zhrozil jsem se z administrativy, která registraci provází. Obrátil jsem se na Patentoid a všechno mi zařídili. Obdivuji lidi, kteří dokáží to administrativní bahno zvládat na profesionální úrovni.”

Lubomír B., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Jsem ráda, že existuje firma, která dokáže proces registrace usnadnit! Z mého pohledu je to určitě skvělá investice. Zároveň šetří spoustu času a zařizování!”

Iveta B., leden 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

Více referencí

Vaše nejčastější dotazy

Co pro registraci musím udělat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Stačí zadat potřebné údaje do jednoduchého formuláře ochranné známky (vložit znění známky a její obrázek), zaslat nám úředně ověřenou plnou moc a objednávku zaplatit. O všechno ostatní se již postará náš tým odborníků a o stavu registrace vás budeme průběžně informovat.

Jak dlouho to bude trvat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Řízení o zápisu ochranné známky trvá průměrně 5-15 měsíců od podání přihlášky do jejího zápisu do rejstříku Úřadu průmyslového vlastnictví, a to za předpokladu, že se neobjeví žádné větší komplikace (např. konfliktní známka apod.).

Co vše lze díky této službě ochránit?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Tato registrace vám umožní ochránit takové věci jako slogany, hesla apod. Zkrátka veškeré texty, které jsou originální, výstižné, zábavné apod. Naopak slovní spojení, která jsou příliš obecná a lze jimi popsat kdeco, opatřit ochrannou známkou nelze.

Kde všude lze mít ochrannou známku registrovanou?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Svou ochrannou známku si s naší pomocí můžete registrovat jak pro ČR, tak pro Slovensko, Evropskou unii i USA, přičemž evropská ochranná známka je automaticky platná i v České republice a na Slovensku.. Pro každé území je nutné zaslat novou přihlášku. Více informací o územní platnosti registrace se dozvíte na jednotlivých stránkách.

Jak dlouho bude ochranná známka platná?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Vaše ochranná známka bude po registraci platná po dobu 10 let. Poté si u nás její platnost můžete jednoduše prodloužit.

Kolik bude registrace stát? 

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Cena kompletní registrace sloganu jako ochranné známky záleží na tom, pro jaké území budete svou značku chtít registrovat. Více informací najdete v našem ceníku.

Další dotazy z oblasti ochranných známek

Jsme tu pro vás

Zajímá vás ještě něco dalšího?
Pak se na nás neváhejte obrátit a někdo z týmu našich odborníků se vám nejpozději do druhého pracovního dne ozve a se vším vám poradí.

+420 773 287 300 info@patentoid.cz

Chci registrovat svou ochrannou známku

Copyright © 2019 Patentoid s.r.o. Designed by Beneš & Michl