Tel. podpora: (Po-Pá 8-16) 773 287 300
RapidSSL

Vaši ochrannou známku vám pomůžeme registrovat také pro Slovensko. Tuto službu můžete využít zejména v případě, že ve velkém obchodujete právě se Slovenskou republikou a chcete mít svou ochrannou známku ochráněnou i na jejím území. Postarají se o vás naši špičkoví odborníci a advokáti, kteří dané problematice skvěle rozumí a mají s ní již mnoho let zkušeností. Stačí vyplnit objednávkový formulář, o vše ostatní se postará náš ověřený tým.

Chci získat ochrannou známku pro Slovensko za 15.900,- (bez DPH)

  • Snadno online
    Proč chodit od jednoho úřadu k druhému a shánět advokáta, když s námi můžete žádost i všechno ostatní zařídit v pohodlí své kanceláře, třeba při odpolední kávě.
  • Žádné poplatky navíc
    Změna ceny v průběhu registrace? Nečekané výdaje navíc? To s námi nehrozí. U nás platíte skutečně jen tu částku, která je předem pevně určená.
  • Osvědčení specialisté
    S celým průběhem registrace ochranné známky vám pomůže tým vysoce profesionálních odborníků s roky zkušeností v dané problematice.

Komu už jsme s registrací pomohli

Reference - řekli o nás

“Protože svou značku buduju několik let, chtěl sem ji mít ochráněnou. Využil jsem tedy patentoid.cz. Mohu jen doporučit.”

Radek K., říjen 2015

“Mám rád služby, které umí relativně složité věci zjednodušit tak, že vám stačí vyplnit jen jednoduchý formulář. A to je přesně případ Patentoidu. Můžete strávit hodiny studiem ochranných známek a pokusit se ji podat sami, nebo nad tím besedovat s právníky”

Filip M., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Měli jsme obavu, aby nám slogan nikdo nevzal. S Patentoidem se nám to podařilo registrovat rychle a snadno.”

Martin Š., říjen 2015

“Výborné webové rozhraní. Rychlá odezva. Příjemná komunikace.”

Petr S., leden 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Chtěl jsem si registrovat ochranou známku pro svou firmu. Ale zhrozil jsem se z administrativy, která registraci provází. Obrátil jsem se na Patentoid a všechno mi zařídili. Obdivuji lidi, kteří dokáží to administrativní bahno zvládat na profesionální úrovni.”

Lubomír B., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Díky patentoidu chráníme svůj software od samého začátku. Jednoduše a rychle. Mohu jen doporučit.”

Štefan D., říjen 2015

“Na Patentoidu oceňuji zejména perfektní komunikaci a zájem o zákazníka. Potěšilo mě ale také velmi rychlé zpracování zakázky a průběžná informovanost o stavu vyřízení. To byl také důvod opakovaného využití jejich služeb a zcela jistě to nebylo naposledy. ”

Maritn K., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Vše perfektně zařídili.”

Josef K., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Stačilo jen vyplnit objednávkový formulář a o vše už se postarali - jednoduše, online a bez starostí. V případě jakýchkoliv našich dotazů přišla rychlá a vyčerpávající odpověď.”

Jaroslav P., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Jsem ráda, že existuje firma, která dokáže proces registrace usnadnit! Z mého pohledu je to určitě skvělá investice. Zároveň šetří spoustu času a zařizování!”

Iveta B., leden 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

Více referencí

Vaše nejčastější dotazy

Co pro registraci musím udělat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Stačí zadat potřebné údaje do jednoduchého formuláře ochranné známky (vložit znění známky a její obrázek), zaslat nám úředně ověřenou plnou moc a objednávku zaplatit. O všechno ostatní se již postará náš tým odborníků a o stavu registrace vás budeme průběžně informovat.

Jak dlouho bude ochranná známka platná?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Vaše ochranná známka bude po registraci platná na území Slovenska po dobu 10 let. Poté si u nás její platnost můžete jednoduše prodloužit.

Kolik bude registrace stát?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Kompletní registrace ochranné známky pro Slovensko do 3 tříd (včetně správních poplatků) vás bude stát pouze 15.900,- bez DPH. Sazbu jednotlivých úkonů najdete v ceníku.

Jak dlouho to bude trvat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Řízení o zápisu ochranné známky trvá průměrně 5-15 měsíců od podání přihlášky do jejího zápisu do rejstříku Úřadu průmyslového vlastnictví, a to za předpokladu, že se neobjeví žádné větší komplikace (např. konfliktní známka apod.).

Další dotazy z oblasti ochranných známek

Jsme tu pro vás

Nenašli jste zde odpověď na svou otázku?
Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Tým našich odborníků se vám nejpozději do druhého pracovního dne ozve a rád vám se vším poradí.

+420 773 287 300 info@patentoid.cz

Chci registrovat svou ochrannou známku pro Slovensko

Copyright © 2019 Patentoid s.r.o. Designed by Beneš & Michl