Tel. podpora: (Po-Pá 8-16) 773 287 300
Úvodní stránka Služby Registrace ochranné známky pro Slovensko

Komu už jsme s registrací pomohli

Reference - řekli o nás

“Mám rád služby, které umí relativně složité věci zjednodušit tak, že vám stačí vyplnit jen jednoduchý formulář. A to je přesně případ Patentoidu. Můžete strávit hodiny studiem ochranných známek a pokusit se ji podat sami, nebo nad tím besedovat s právníky”

Filip Mikschik, StartupJobs

“Chtěl jsem si registrovat ochranou známku pro svou firmu AutoPEN. Ale zhrozil jsem se z administrativy, která registraci provází. Obrátil jsem se na Patentoid a všechno mi zařídili. Obdivuji lidi, kteří dokáží to administrativní bahno zvládat na profesion”

Lubomír Buček, AutoPEN

“Vše perfektně zařídili.”

Josef Krb, MOTOROCKSHOP

“Výborné webové rozhraní. Rychlá odezva. Příjemná komunikace.”

Petr Smékal

“Díky patentoidu chráníme svůj software od samého začátku. Jednoduše a rychle. Mohu jen doporučit.”

Štefan Dorko, TaskPark.com

“Na Patentoidu oceňuji zejména perfektní komunikaci a zájem o zákazníka. Potěšilo mě ale také velmi rychlé zpracování zakázky a průběžná informovanost o stavu vyřízení. To byl také důvod opakovaného využití jejich služeb a zcela jistě to nebylo naposledy. ”

Maritn Konštejn, eJuice

“Stačilo jen vyplnit objednávkový formulář a o vše už se postarali - jednoduše, online a bez starostí. V případě jakýchkoliv našich dotazů přišla rychlá a vyčerpávající odpověď.”

Jaroslav Pavka, Vinaři z Čejkovic

“Jsem ráda, že existuje firma, která dokáže proces registrace usnadnit! Z mého pohledu je to určitě skvělá investice. Zároveň šetří spoustu času a zařizování!”

Iveta Benešová, Ivey

Vaše nejčastější dotazy

Co pro registraci musím udělat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Stačí zadat potřebné údaje do jednoduchého formuláře ochranné známky (vložit znění známky a její obrázek), zaslat nám úředně ověřenou plnou moc a objednávku zaplatit. O všechno ostatní se již postará náš tým odborníků a o stavu registrace vás budeme průběžně informovat.

Jak dlouho bude ochranná známka platná?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Vaše ochranná známka bude po registraci platná na území Slovenska po dobu 10 let. Poté si u nás její platnost můžete jednoduše prodloužit.

Kolik bude registrace stát?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Kompletní registrace ochranné známky pro Slovensko do 3 tříd (včetně správních poplatků) vás bude stát pouze 15.900,- bez DPH. Sazbu jednotlivých úkonů najdete v ceníku.

Jak dlouho to bude trvat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Řízení o zápisu ochranné známky trvá průměrně 5-15 měsíců od podání přihlášky do jejího zápisu do rejstříku Úřadu průmyslového vlastnictví, a to za předpokladu, že se neobjeví žádné větší komplikace (např. konfliktní známka apod.).

Další dotazy z oblasti ochranných známek

Jsme tu pro vás

Nenašli jste zde odpověď na svou otázku?
Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Tým našich odborníků se vám nejpozději do druhého pracovního dne ozve a rád vám se vším poradí.

+420 773 287 300 info@patentoid.cz

Chci registrovat svou ochrannou známku pro Slovensko

Copyright © 2018 Patentoid s.r.o. Designed by Beneš & Michl