Tel. podpora: (Po-Pá 8-16) 773 287 300
RapidSSL

Dvě firmy nebo dva výrobky se stejným názvem? Takové situaci se dá snadno předejít.

Určitě chcete mít název firmy či projektu, který bude výstižný, originální a dobře zapamatovatelný, že? A vsadíme se, že to samé platí také pro názvy vašich jednotlivých produktů. Každý takový unikátní název je vhodné mít ochráněný, abyste předešli tomu, že bude shodný s nějakým konkurenčním. Taková registrace ochranné známky ale znamená spoustu otravného papírování. Přesně proto jsou tu naši odborníci, aby vše potřebné vyřídili za vás. Stačí vyplnit registrační údaje a o všechno další bude pečlivě postaráno.

Chci ochránit svůj název za 9900 Kč (bez DPH)

Proč registrovat svou ochrannou známku s Patentoidem?

  • Žádné zdržování na úřadech
    Pro to, abyste název svého produktu nebo celé firmy mohli zaregistrovat jako ochrannou známku, nemusíte nutně absolvovat nekonečné obcházení úřadů. U nás jen vyplníte registrační údaje on-line a celý průběh registrace pak sledujete z pohodlí své kanceláře.
  • Pěvně dané ceny
    Žádné tajnosti s nesmyslnými poplatky. S Patentoidem ihned od začátku víte, kolik vás bude standardní registrace ochranné známky do tří tříd stát. Pokud bude vaši ochrannou známku potřeba registrovat do více tříd, cena se tím automaticky navyšuje dle sazeb v ceníku
  • Pomoc odborníků
    Spolupracujeme s řadou osvědčených odborníků a advokátů, kteří ochranným známkám výborně rozumí. Postarají se o registraci té vaší od začátku až do konce a v případě nejasností vám kdykoliv zodpoví veškeré vaše dotazy.

Naši spokojení zákazníci

Reference - řekli o nás

“Stačilo jen vyplnit objednávkový formulář a o vše už se postarali - jednoduše, online a bez starostí. V případě jakýchkoliv našich dotazů přišla rychlá a vyčerpávající odpověď.”

Jaroslav P., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Mám rád služby, které umí relativně složité věci zjednodušit tak, že vám stačí vyplnit jen jednoduchý formulář. A to je přesně případ Patentoidu. Můžete strávit hodiny studiem ochranných známek a pokusit se ji podat sami, nebo nad tím besedovat s právníky”

Filip M., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Protože svou značku buduju několik let, chtěl sem ji mít ochráněnou. Využil jsem tedy patentoid.cz. Mohu jen doporučit.”

Radek K., říjen 2015

“Chtěl jsem si registrovat ochranou známku pro svou firmu. Ale zhrozil jsem se z administrativy, která registraci provází. Obrátil jsem se na Patentoid a všechno mi zařídili. Obdivuji lidi, kteří dokáží to administrativní bahno zvládat na profesionální úrovni.”

Lubomír B., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Díky patentoidu chráníme svůj software od samého začátku. Jednoduše a rychle. Mohu jen doporučit.”

Štefan D., říjen 2015

“Měli jsme obavu, aby nám slogan nikdo nevzal. S Patentoidem se nám to podařilo registrovat rychle a snadno.”

Martin Š., říjen 2015

“Jsem ráda, že existuje firma, která dokáže proces registrace usnadnit! Z mého pohledu je to určitě skvělá investice. Zároveň šetří spoustu času a zařizování!”

Iveta B., leden 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Výborné webové rozhraní. Rychlá odezva. Příjemná komunikace.”

Petr S., leden 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Vše perfektně zařídili.”

Josef K., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Na Patentoidu oceňuji zejména perfektní komunikaci a zájem o zákazníka. Potěšilo mě ale také velmi rychlé zpracování zakázky a průběžná informovanost o stavu vyřízení. To byl také důvod opakovaného využití jejich služeb a zcela jistě to nebylo naposledy. ”

Maritn K., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

Více referencí

Vaše nejčastější dotazy

Co pro registraci musím udělat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Stačí zadat potřebné údaje do jednoduchého formuláře ochranné známky (vložit znění známky a její obrázek), zaslat nám úředně ověřenou plnou moc a objednávku zaplatit. O všechno ostatní se již postará náš tým odborníků a o stavu registrace vás budeme průběžně informovat.

Jak dlouho to bude trvat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Řízení o zápisu ochranné známky trvá průměrně 5-15 měsíců od podání přihlášky do jejího zápisu do rejstříku Úřadu průmyslového vlastnictví, a to za předpokladu, že se neobjeví žádné větší komplikace (např. konfliktní známka apod.).

Co vše lze díky této službě ochránit?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Názvem, který lze registrovat jako ochrannou známku, může být jméno firmy, menších projektů,  jednotlivých produktů i firemních sloganů.

Kde všude lze mít ochrannou známku registrovanou?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Svou ochrannou známku si s naší pomocí můžete registrovat jak pro ČR, tak pro Slovensko, Evropskou unii i USA, přičemž evropská ochranná známka je automaticky platná i v České republice a na Slovensku.. Pro každé území je nutné zaslat novou přihlášku. Více informací o územní platnosti registrace se dozvíte na jednotlivých stránkách.

Jak dlouho bude ochranná známka platná?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Vaše ochranná známka bude po registraci platná po dobu 10 let. Poté si u nás její platnost můžete jednoduše prodloužit.

Kolik bude registrace stát? 

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Cena kompletní registrace sloganu jako ochranné známky záleží na tom, pro jaké území budete svou značku chtít registrovat. Více informací najdete v našem ceníku.

Další dotazy z oblasti ochranných známek

Jsme tu pro vás

Máte nějaké další dotazy?
Nevíte si s něčím rady? Pak nás neváhejte kontaktovat a někdo z našich odborníků se vám nejdéle do druhého pracovního dne ozve a se vším vám poradí.

+420 773 287 300 info@patentoid.cz

Chci registrovat název jako svou ochrannou známku

Copyright © 2019 Patentoid s.r.o. Designed by Beneš & Michl