Tel. podpora: (Po-Pá 8-16) 773 287 300
RapidSSL

Nenechte si vyfouknout unikátní logo své firmy

Jste úplně nová značka, která se chystá vstoupit na trh? A máte již od grafika hotové logo i s textem? Pak si ho nechte ochránit, abyste předešli tomu, že by ho někdo zneužil. Stejně jako logo s textem je vhodné registrovat i logo v podobě obrázku, jehož součástí nejsou žádná slova. U nás v Patentoidu víme, jak může být proces registrace ochranné známky náročný, a přesně proto spolupracujeme s týmem profesionálů, kteří dané problematice dokonale rozumí a o všechno se místo vás postarají. A vy tak můžete v klidu pracovat na rozjezdu své firmy.

Chci ochránit své logo za 9900 Kč (bez DPH)

Proč si registrovat ochrannou známku zrovna s námi?

  • Nemusíte opustit svou kancelář
    Žádné obíhání úřadů a shánění advokáta. S naši službou vyřešíte vše z pohodlí své kanceláře. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit on-line formulář. Vše ostatní zařídí naši specialisté a vy můžete celý proces sledovat on-line.
  • Kompletní cenu znáte od začátku
    Žádné tajnosti s nesmyslnými poplatky. S Patentoidem ihned od začátku víte, kolik vás bude standardní registrace ochranné známky do tří tříd stát. Pokud bude vaši ochrannou známku potřeba registrovat do více tříd, cena se tím automaticky navyšuje dle sazeb v ceníku.
  • Zkušení odborníci
    O celou registraci vaší ochranné známky se budou starat ověření odborníci a advokáti s léty praxe. Dané problematice výborně rozumí a v případě jakýchkoliv dotazů vám ochotně poradí.

Komu už jsme s registrací pomohli

Reference - řekli o nás

“Díky patentoidu chráníme svůj software od samého začátku. Jednoduše a rychle. Mohu jen doporučit.”

Štefan D., říjen 2015

“Na Patentoidu oceňuji zejména perfektní komunikaci a zájem o zákazníka. Potěšilo mě ale také velmi rychlé zpracování zakázky a průběžná informovanost o stavu vyřízení. To byl také důvod opakovaného využití jejich služeb a zcela jistě to nebylo naposledy. ”

Maritn K., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Měli jsme obavu, aby nám slogan nikdo nevzal. S Patentoidem se nám to podařilo registrovat rychle a snadno.”

Martin Š., říjen 2015

“Vše perfektně zařídili.”

Josef K., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Mám rád služby, které umí relativně složité věci zjednodušit tak, že vám stačí vyplnit jen jednoduchý formulář. A to je přesně případ Patentoidu. Můžete strávit hodiny studiem ochranných známek a pokusit se ji podat sami, nebo nad tím besedovat s právníky”

Filip M., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Chtěl jsem si registrovat ochranou známku pro svou firmu. Ale zhrozil jsem se z administrativy, která registraci provází. Obrátil jsem se na Patentoid a všechno mi zařídili. Obdivuji lidi, kteří dokáží to administrativní bahno zvládat na profesionální úrovni.”

Lubomír B., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Protože svou značku buduju několik let, chtěl sem ji mít ochráněnou. Využil jsem tedy patentoid.cz. Mohu jen doporučit.”

Radek K., říjen 2015

“Výborné webové rozhraní. Rychlá odezva. Příjemná komunikace.”

Petr S., leden 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Stačilo jen vyplnit objednávkový formulář a o vše už se postarali - jednoduše, online a bez starostí. V případě jakýchkoliv našich dotazů přišla rychlá a vyčerpávající odpověď.”

Jaroslav P., únor 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

“Jsem ráda, že existuje firma, která dokáže proces registrace usnadnit! Z mého pohledu je to určitě skvělá investice. Zároveň šetří spoustu času a zařizování!”

Iveta B., leden 2018
(Registrace OZ, Česká republika)

Více referencí

Vaše nejčastější dotazy

Co pro registraci musím udělat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Stačí zadat potřebné údaje do jednoduchého formuláře ochranné známky (vložit znění známky a její obrázek), zaslat nám úředně ověřenou plnou moc a objednávku zaplatit. O všechno ostatní se již postará náš tým odborníků a o stavu registrace vás budeme průběžně informovat.

Jak dlouho to bude trvat?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Řízení o zápisu ochranné známky trvá průměrně 5-15 měsíců od podání přihlášky do jejího zápisu do rejstříku Úřadu průmyslového vlastnictví, a to za předpokladu, že se neobjeví žádné větší komplikace (např. konfliktní známka apod.).

Co vše lze díky této službě ochránit?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Registrace umožňuje ochranu obrázku, jenž je nějak spojený s konkrétní firmou. Může se jednat jak o logo spojené s celou značkou, tak s  konkrétním výrobkem. Logem pak může být samotný obrázek, stejně jako kresba doplněná textem.

Kde všude lze mít ochrannou známku registrovanou?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Svou ochrannou známku si s naší pomocí můžete registrovat jak pro ČR, tak pro Slovensko, Evropskou unii i USA, přičemž evropská ochranná známka je automaticky platná i v České republice a na Slovensku.. Pro každé území je nutné zaslat novou přihlášku. Více informací o územní platnosti registrace se dozvíte na jednotlivých stránkách.

Jak dlouho bude ochranná známka platná?

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Vaše ochranná známka bude po registraci platná po dobu 10 let. Poté si u nás její platnost můžete jednoduše prodloužit.

Kolik bude registrace stát? 

Skrýt odpověďZobrazit odpověď

Cena kompletní registrace sloganu jako ochranné známky záleží na tom, pro jaké území budete svou značku chtít registrovat. Více informací najdete v našem ceníku.

 

Další dotazy z oblasti ochranných známek

Jsme tu pro vás

Nenašli jste zde odpověď na svou otázku?
Nevadí. Napište nám a někdo z našich odborníků se vám nejdéle do druhého pracovního dne ozve a ochotně vám poradí.

+420 773 287 300 info@patentoid.cz

Chci registrovat svou ochrannou známku

Copyright © 2019 Patentoid s.r.o. Designed by Beneš & Michl